airco well® ortağı olun

ortağı olun

Bir airco well® partner atölyesi olarak yeni müşteriler kazanın ve satışlarınızı artırın.

airco well Händler werden

airco well® ortak atölyeleri için bilgiler

Burada airco well® ortak atölyelerimiz ve uygulama alanı için verdiğimiz hizmeti bulabilirsiniz. Burada, polen filtresi ve buharlaştırıcı, temizleme işlemi ve airco well®'in sağlık ve çevre uyumluluğu hakkında sorular ve cevaplar da dahil olmak üzere, klima sisteminizi temizlemek için ihtiyacınız olan bilgileri bulacaksınız. Ayrıca uygulama videoları ve adım adım talimatlar şeklinde ayrıntılı temizlik talimatları sunuyoruz.


Das airco well® Klimaanlagen Reinigungssystem

airco well® klima temizleme sistemi

Klima sistemlerinin mikroorganizmalar için üreme alanı olması gerekmez. Yıllardır araba klima sistemleri, dünya çapında sertifikalı araba atölyelerinde airco well® ile temizlenmektedir. Kendinizi ikna edin: airco well® her gün arabada sağlıklı havanın mümkün olduğunu ve bakteri ve küfün neden olduğu zararlı çürüme oluşumunun önlenebileceğini kanıtlıyor.

Klima temizleme işlemimiz:

  • Hoş olmayan kokuların oluşumunu engeller
  • Biyosit içermez ve bu nedenle çevre ve sağlık dostudur
  • Alerjiye neden olan boya veya koku içermez ve ECARF sertifikalıdır.
  • TÜV Thüringen tarafından onaylanmıştır
  • Klima sisteminin düzenli temizliği için VDI yönergesi 6032'ye uygundur


Yeni airco kuyu aracı

Yeni airco well® aracımızla yenilikçi polen filtre kutusu temizliği

Yeni 998 Hijyen Temizleyici Polen Filtre Kutusu Aleti, kabin hava filtresi her değiştirildiğinde polen filtre kutusunun derinlemesine temizlenmesini sağlar.

Özel köpük teknolojisi sayesinde temizleme bezi en iyi şekilde nemlendirilir ve klima bileşenlerini korurken bakteri, polen, mikrop ve mantar gibi mikroorganizmaları etkili bir şekilde ortadan kaldırır - araçta hijyenik olarak temiz hava için mükemmel çözüm!